понедељак, 31. јануар 2022.

,,Витезови осмеха" у посети ИО у Шилову

На дан школске славе Свети Саве,  припала нам је част да се наши школарци из издвојеног одељења у Шилову друже са дивним људима из удружења  „Витезови осмеха“ .

Наиме, од 155  пријављених школа ови хумани људи, на иницијативу педагога школе- Јелене Здравковић  одлучили су да деци и учитељици  у Шилову донирају  поклоне у виду пакетића, штампача и мини линије плејера .

Светосавску приредбу учитељица Биљана Трајковић и васпитач Тијана Тасић сваке године припремају са много љубави и посвећености. Ове године су приредбу и овај свети дан употпунили и наши драги гости из удружења „ Витезови осмеха“.  Својим присуством доказали су нам да оправдавају име свог удружења, јер су заиста изазвали деци осмехе и учинили да овај дан буде још чаробнији.

Савиндан је симбол правих вредности и јединог правог пута за нас, нашу децу и школство. Зато учимо децу да их воде доброта, саосећајност, узвишеност ,  достојанство и хуманост- што су нам Витезови осмеха и показали.

Учимо од хуманих људи и следимо их, поручио је директор школе Драган Јовић, на самом крају програма.

Јелена Здравковић

Педагог школе