уторак, 19. април 2022.

Велики успех наших ученика на управо завршеном васкршњем конкурсу у Бојнику

Ближи нам се празник радости и победе, ближи нам се највећи хришћански празник а са њим и успеси ученика наше школе, ученика верске наставе.

На васкршњем конкурсу чији су иницијатори Туристичка организација, као и ОШ "Станимир Вељковић-Зеле" из Бојника, а уз благослов нашег епископа нишког, господина Арсенија- прву литерарну награду у категорији од 5.-8.разреда освојила је Исидора Богдановић, ученица 7/1 са песмом у акростиху "Теби Васкрслом Господу Исусу Христу". Прву ликовну награду у категорији од 5.до 8.разреда освојила је Наташа Ристић, ученица 8/3.

Прегршт похваљених ликовних радова: Николија Трајковић 1/1, Нађа Радосављевић 3/1, Димитрије Величковић 3.р (Шумане) Аделина Мацић 4.р(Шумане), Јана Момчиловић 4/1, Николина Јанковић 4/1, а похваљене су и песме Саре Митровић, уч.5/2 и Дуње Степановић, уч. 5/1.

Снежана Крстић Станковић