уторак, 31. мај 2022.

Наградно путовање за најкреативније

Ускршњи празници су за нама као и школске активности које су улепшале те дане.

Једна од њих била је изложба дечјих радова на којој су изабрани најлепши цртежи, корпице, ускршња јаја и друге дечје рукотворине. Награђенима је обећан излет до Сијаринске бање и реализован је у четвртак, 26.маја. Група креативаца и њихови учитељи обишли су бању и уживали у разгледању и игри. Кроз лагану шетњу посетили су цркву Светог Илије, олимпијски базен, изворе лековитих вода, гејзир и базене. Након тога одмарали су у прелепим летњиковцима  и дружили се.

Деци ће овај дан остати у лепом сећању а свима ће бити мотивација да и даље успешно раде и учествују на такмичењима.